رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               استفاده نادرست از اینترنت ، تضادهای شخصیتی و فرهنگی را به وجود می آورد .                استفاده از فضای مجازی را باید مدیریت کرد .                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

آزمونهای فنی و حرفه ای‏


       آزمونهاي فني و حرفه اي :

 

* آزمونهاي مراكز ثابت ، تيمهاي سيار (پادگان و زندان )و طرح هجرت :

كارآموزان پس از اتمام دوره هاي آموزشي مربوطه در آزمون پايان دوره (كتبي و عملي ) شركت نموده و در صورت قبولي در آزمون موفق به دريافت گواهينامه فني و حرفه اي استاندارد خواهند شد .


* آزمونهاي كارآموزان آموزشگاههاي آزاد :

آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي كه از سازمان فني و حرفه اي مجوز لازم را دريافت نموده اند پس از برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي موظف به معرفي كارآموزان خود به سازمان جهت انجام آزمون مي باشند كارآموزان پس از شركت و قبولي در آزمون پايان دوره  موفق به دريافت گواهينامه فني و حرفه اي استاندارد خواهند شد .

 

* آزمونهاي متقاضيان آزاد (ادواري ) :


افرادي كه كه توانايي و اطلاعات مهارتي در رشته خاصي را دارند و خواستار تعيين صلاحيت فني خود مي باشند ضمن مراجعه به مراكز آموزش فني و حرفه اي در شهرستانها در آزمون مربوطه شركت و در صورت قبولي موفق به اخذ گواهينامه فني و حرفه اي خواهند شد .

 

*  آزمونهاي آموزش در صنايع  :

شاغلان در صنايع و كارخانه ها  ، پس از گذراندن  دوره آموزشي مربوطه و قبولي در آزمون موفق به دريافت تائيديه دوره آموزش خواهند شد .

 

* آزمونهای صنعت ساختمان :

این آزمونها با هدف ارتقاء سطح کیفی توانمندیهای کارگران شاغل در حرفه مرتبط با صنعت ساختمان از جمله آرماتوربند ، بنای سفت کار ، بتن ریز و بتن ساز ، اسکلت ساز فلزی و قالب بند ،  با هماهنگی سازمان نظام مهندسی ، سازمان مسکن و شهرسازی ، بنیاد مسکن ، کانون کاردانها و معماران تجربی و مراکز اموزش فنی و حرفه ای استان صورت میگیرد .کلید واژه ها :

آزمون

تعداد بازدید این صفحه :‌9991

{حمایت از کالای ایرانی }