رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               استفاده نادرست از اینترنت ، تضادهای شخصیتی و فرهنگی را به وجود می آورد .                استفاده از فضای مجازی را باید مدیریت کرد .                
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

جلسه کمیته برگزاری مراسمات اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در خصوص مراسم یادواره شهدا


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان جلسه کمیته برگزاری مراسمات اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در خصوص  مراسم یادواره شهدا این اداره کل برگزا رشد .

بنابراین گزارش  به منظور برگزاری هرچه  باشکوه تر مراسم  یادواره شهدای اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان  جلسه برنامه ریزی و تصمیم گیری اجرای این مراسم با حضور مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان و اعضای کمیته مذکور صورت گرفت.

حسینی طلب مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در این جلسه   با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، نام بردن از شهدا را مقدس و از نیازمندی های جامعه عنوان کرد و اظهار داشت :

شهدا به خاطر اهداف متعالی و اعتقاداتشان جانشان را اهداء کردند که این باعث سربلندی و عزت ملت جمهوری اسلامی ایران است  و عزت و اقتدار امروز کشور مدیون ایثار و فداکاری شهدا و جانبازان و خانواده‌های معزز آنان است که این عزیزان بعنوان میراث گرانبهایی هستند که باید همواره آنان را مورد تکریم و تجلیل قرار داد.

  
تعداد بازدید کل :‌335
{حمایت از کالای ایرانی }